P8 5v5 (2016)
16.3.2024
Otteluohjelma Cupdomissa: https://cupdom.com:443/games?1921
kentät 1&2 klo 11:30-13:40 | |
HARRASTE A | JäPS/Valkoinen A |
HARRASTE A | HyPS/Keltainen |
HARRASTE A | JäPS/Valkoinen B |
HARRASTE A | Sibbo-Vargarna/BLÅ |
HARRASTE B | JäPS/Valkoinen C |
HARRASTE B | HyPS/Vihreä |
HARRASTE B | AskU Pantterit Valkoinen |
HARRASTE B | JoKi/Punainen |
kentät 1&2 klo 14:00-16:15 | |
KILPA/HAASTE A | JäPS |
KILPA/HAASTE A | JäPS/Sininen B |
KILPA/HAASTE A | HyPS/Punainen |
KILPA/HAASTE A | RiPS/Sininen |
KILPA/HAASTE B | HyPS/Sininen |
KILPA/HAASTE B | MU Keltaiset |
KILPA/HAASTE B | Tampere United |
KILPA/HAASTE B | JäPS/Sininen A |
kentät 1&2 klo 16:30-18:40 | |
HAASTE A | JäPS/Sininen C |
HAASTE A | RiPS/Valkoinen |
HAASTE A | HyPS/Musta |
HAASTE A | PiTa/Musta |
HAASTE B | JäPS P2017 |
HAASTE B | JoKi |
HAASTE B | HyPS/Valkoinen |
HAASTE B | PiTa/Keltainen |
10.2.2024
Otteluohjelma Cupdomissa: https://cupdom.com:443/games?1911
kentät 1&2 klo 11:30-13:40 | |
HAASTE A | JäPS/Sininen C |
HAASTE A | Valtti/Vihreä |
HAASTE A | HyPS/Valkoinen |
HAASTE A | HJK/Arabia Valkoinen |
HAASTE B | JoKi |
HAASTE B | JäPS P2017 |
HAASTE B | HyPS/Musta |
HAASTE B | RiPS/Sininen |
kentät 1&2 klo 14:00-16:15 | |
KILPA/HAASTE A | JäPS |
KILPA/HAASTE A | Valtti/Keltainen |
KILPA/HAASTE A | HyPS/Sininen |
KILPA/HAASTE A | JäPS/Sininen A |
KILPA/HAASTE B | HyPS/Punainen |
KILPA/HAASTE B | Tampere United |
KILPA/HAASTE B | HJK/Arabia Sininen |
KILPA/HAASTE B | JäPS/Sininen B |
kentät 1&2 klo 16:30-18:40 | |
HARRASTE A | JäPS/Valkoinen B |
HARRASTE A | AskU Pantterit Valkoinen |
HARRASTE A | HyPS/Vihreä |
HARRASTE A | RiPS/Valkoinen |
HARRASTE B | JoKi/Punainen |
HARRASTE B | JäPS/Valkoinen A |
HARRASTE B | JäPS/Valkoinen C |
HARRASTE B | HyPS/Keltainen |
20.1.2024
Otteluohjelma Cupdomissa: https://cupdom.com:443/games?1903
kentät 1&2 klo 11:30-13:40 | |
HARRASTE A | JoKi/Punainen |
HARRASTE A | JäPS/Valkoinen A |
HARRASTE A | JäPS/Valkoinen B |
HARRASTE A | HyPS/Keltainen |
HARRASTE B | JäPS/Valkoinen C |
HARRASTE B | AskU Pantterit Valkoinen |
HARRASTE B | HyPS/Vihreä |
HARRASTE B | RiPS/Valkoinen |
kentät 1&2 klo 13:45-15:55 | |
KILPA/HAASTE | JäPS |
KILPA/HAASTE | JäPS/Sininen A |
KILPA/HAASTE | JäPS P2017 |
KILPA/HAASTE | HyPS/Sininen |
KILPA/HAASTE | HyPS/Punainen |
KILPA/HAASTE | Tampere United |
kentät 1&2 klo 16:00-18:15 | |
HAASTE A | PiTa/Keltainen |
HAASTE A | JoKi |
HAASTE A | JäPS/Sininen C |
HAASTE A | HyPS/Musta |
HAASTE B | PiTa/Musta |
HAASTE B | JäPS/Sininen B |
HAASTE B | HyPS/Valkoinen |
HAASTE B | RiPS/Sininen |
2.12.2023
Otteluohjelma Cupdomissa: https://cupdom.com:443/games?1888
kentät 1 & 2 klo 11:30-13:45 | |
haaste | JäPS/Sininen B |
haaste | JäPS/Sininen C |
haaste | HyPS/Valkoinen |
haaste | HyPS/Musta |
haaste | PK-35/Musta |
haaste | JoKi |
haaste | RiPS/Sininen |
kentät 1 & 2 klo 13:45-16:00 | |
kilpa/haaste | JäPS |
kilpa/haaste | JäPS/Sininen A |
kilpa/haaste | HyPS/Punainen |
kilpa/haaste | HyPS/Sininen |
kilpa/haaste | PK-35/Punainen |
kilpa/haaste | HJK Arabia 2016 |
kilpa/haaste | Tampere United |
kentät 1 & 2 klo 16:00-18:30 | |
harraste A | JoKi Punainen |
harraste A | JäPS/Valkoinen A |
harraste A | JäPS/Valkoinen B |
harraste A | HyPS/Vihreä |
harraste B | JäPS/Valkoinen C |
harraste B | AskU Pantterit Valkoinen |
harraste B | HyPS/Keltainen |
harraste B | Rips Valkoinen |